Usługi kanalizacyjne

Usługi kanalizacyjne świadczymy od 2007 roku. Na początku były to drobne usługi kanalizacyjne nastawione na usuwanie zatorów w kanalizacji wewnętrznej, realizowane na zasadzie pogotowia kanalizacyjnego. Na przestrzeni lat rozbudowie w tej dziedzinie uległ park maszynowy do obsługi instalacji kanalizacyjnych.

Jakie usługi?

Specjalizujemy się w szeroko pojętej dziedzinie usług hydraulicznych. W połowie przypadków nasze usługi są świadczone na zasadach pogotowia. Na tej stronie skupiamy się jednak na instalacjach kanalizacyjnych.
W tej dziedzinie instalacji oferujemy kompleksowe. W dużym skrócie dział instalacje kanalizacyjne to przede wszystkim usuwanie zatorów w rurach kanalizacji sanitarnej i deszczowej czy też udrożnianie odpływów odbiorników – działamy jako pogotowie kanalizacyjne – lub montaż nowych instalacji kanalizacyjnych.

Co oferujemy?

  • nasze doświadczenie
  • wysoką kulturę osobistą
  • konkurencyjne ceny
  • nieposzlakowana opinia
  • gwarancja do 60 miesięcy
  • wykształcenie wyższe sanitarne kadry kierowniczej
  • uprawnienia D + E z zakresu instalacji gazowych do 5 kPa i powyżej 5 kPa
  • uprawnienia D + E z zakresu instalacji ciepłowniczych do 200 kW
  • uprawnienia D + E z zakresu instalacji elektroenergetycznych do 1kV
  • ubezpieczenie OC obejmujące cały zakres świadczonych usług

Kim są nasi Klienci?

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują pomocy hydraulika. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy w zakresie wewnętrznych instalacji sanitarnych oraz usuwania awarii w instalacjach.
Z naszych usług skorzystali do tej pory:

Masz pytania? Zadzwoń 500 178 970.

Opinie

Serdecznie polecam firme. Strzeliła mi bateria w wannie i woda zaczęła sikać na wszystkie strony a zawory główne w mieszkaniu jak na złość nie chciały się zakręcić. Na usługę czekałam 1,5 godz. Koszt 80 zł.

WIĘCEJ
FAQ

Co w sytuacji kiedy nie jesteście w stanie dotrzeć na umówioną godzinę?

Serwisant, który będzie Państwa obsługiwał wiedząc, że może nie wyrobić się na umówioną godzinę z niezależnych od niego przyczyn skontaktuje się z Państwem telefonicznie i poinformuje o ewentualnym spóźnieniu czy możliwości przełożenia wizyty na inny – dogodny dla Państwa – termin.

WIĘCEJ

Gdzie pracujemy?

Fabryczna (Gajowice, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Jerzmanowo, Jarnołtów, Kuźniki, Kozanów, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Osiniec, Popowice, Pilczyce, Pracze Odrzańskie, Strachowice, Żerniki)
Krzyki (Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice, Księże, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Ołtaszyn, Tarnogaj, Wojszyce)
Psie Pole (Karłowice, Kleczków, Kowale, Ligota, Lipa Piotrowska, Osobowice, Pawłowice, Polanowice, Poświętne, Rędzin, Różanka, Sołtysowice, Swojczyce, Strachocin, Świniary, Widawa, Wojnów, Zawidawie)
Stare Miasto (Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin)
Śródmieście (Bartoszowice, Biskupin, Dąbie, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Sępolno, Szczytniki, Zacisze, Zalesie)